top of page

Materiaalikatselmus ilman riskiä – Elintarvikepäivän kampanja!

  • Writer: Hannu Karhunen
    Hannu Karhunen
  • 15.5.2017
  • 1 min käytetty lukemiseen

Päivitetty: 21.1.2022

15.05.2017

Nyt voit lähteä toteuttamaan materiaalikatselmuksen ilman riskiä! Tuloksemme ovat ovat olleet erittäin vakuuttavia ja asiakkaat tyytyväisiä. Niinpä uskallamme luvata sille tyytyväisyystakuun; Mikäli materiaalikatselmuksemme tuottaisi pettymyksen, sinun ei tarvitse maksaa siitä lainkaan. Olipa syysi mikä tahansa – jos olet tyytymätön lopputulokseen tai toteutukseemme, ei laskuamme tarvitse maksaa.


No mitä me sitten edellytämme? Emme muuta kuin sen, että mikäli olisit tyytymätön, kerrot meille miksi ja me saamme julkaista tuon tiedon kuvasi ja yrityksesi nimen kera nettisivuillamme.


Kampanja on voimassa, kun sopimus katselmuksen toteutuksesta solmitaan viimeistään 22.6.2017 ja katselmus toteutetaan syksyn 2017 aikana.

Otapa siis yhteyttä ja lyödään toteutus lukkoon tai tule jututtamaan tarkemmin Elintarvikepäivässä.


Jos materiaalikatselmus ei ole tuttu, tutustu siihen täältä >> tai kutsu Kati käymään.

Envitecpolis_Ikoni.png

Tuotamme laskettua tietoa ja asiantuntijapalveluita ruokaketjun vastuullisuusjohtamisen strategisen suunnittelun ja päätöksenteon tueksi digitaalisuutta hyödyntäen. Kaiken perusta ovat asiakkaan omat tarpeet, toiminta ja tunnusluvut.

Envitecpolis_logo.png

MEIDÄT LÖYDÄT

Espoo

Helsinki

Hämeenlinna

Jyväskylä

Kajaani

Kouvola

Kuopio

Lappeenranta

Lapua   

Orimattila

Rantasalmi

Rauma

Savonlinna

Seinäjoki

Sonkajärvi

Sotkamo

Suomussalmi

Utajärvi

Varkaus

Äänekoski               

ALL RIGHTS RESERVED © ENVITECPOLIS OY

bottom of page